Результати участі здобувачів освіти Річківського ліцею

у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових предметів

2019-2020 навчального року

Предмет

Клас

Місце

Історія

8

ІІІ

9

ІІ

10

ІІ

11

9

Англійська мова

8

ІІІ

9

ІІІ

10

6 і ІІІ

11

8 і 9

Хімія

7

І

8

10

10

7

Конкурс імені

Тараса Шевченка

5

7

6

5

7

6

8

ІІІ

9

6

10

8

Інформаційні технології

9

ІІІ

10

4

Географія

10

6

Конкурс імені

Петра Яцика

3

11

4

12

5

8

6

5

7

4

8

6

9

14

Правознавство

9

8

10

ІІ

11

6

Фізика

7

ІІІ

8

5

9

7

10

5

11

5

Українська мова та література

8

ІІ

Біологія

8

5

10

5

Математика

6

6

7

4

8

ІІІ

9

6

10

7

Основи християнської етики

5

5

7

4

9

11

10

7

11

ІІІ

у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових предметів

2018-2019 навчального року

Предмет Клас Місце
Конкурс імені Тараса Шевченка 5 7
6 6
7 8
8 6
9 10
11 11
Хімія 7 4
8 9
9 6
Англійська мова 8 ІІІ і ІІІ
9 6
10 ІІІ
11 5
Історія 8 16
9 16
Географія 8 11
9 5
Математика 6 9
7 11 і 9
8 ІІІ
Правознавство 9 16
10 6
Фізика 7 8
8 7
9 8
10 5
Українська мова та література 7 ІІІ
9 14
Конкурс імені Петра Яцика 3 19
4 8
6 5
7 6
8 5
9 8
11 8
Астрономія 11 6
Біологія 9 ІІІ
Інформаційні технології





Християнська етика
9 ІІІ
11



10
ІІІ



І

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад 2019-2020 н.р.

Копчук Ірина, учениця 7 класу, зайняла І місце в ІІ турі Всеукраїнських олімпіад з хімії (вчитель Лосяк Л.М.);

Копчук Мар’яна, учениця 9 класу, зайняла ІІ місце в ІІ турі Всеукраїнських олімпіад з історії (вчитель Грепіняк С.В.);

Пітиляк Людмила, учениця 10 класу, зайняла ІІ місце в ІІ турі Всеукраїнських олімпіад з історії (вчитель Грепіняк С.В.);

Тинкалюк Христина, учениця 10 класу, зайняла ІІ місце в ІІ турі Всеукраїнських олімпіад з правознавства (вчитель Грепіняк С.В.);

Копчук Віталія, учениця 8-А класу, зайняла ІІ місце в ІІ турі Всеукраїнських олімпіад з української мови і літератури (вчитель Чурук І.І.);

Ванджурак Софія, учениця 8-А класу, зайняла ІІІ місце в ІІ турі Всеукраїнських олімпіад з історії (вчитель Кіщук С.І.);

Копчук Віталія, учениця 8-А класу, зайняла ІІІ місце в ІІ етапі Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка (вчитель Чурук І.І.);

Копчук Марія, учениця 8-А класу, зайняла ІІІ місце в ІІ турі Всеукраїнських олімпіад з англійської мови (вчитель Яким’юк І.М.);

Копчук Віталія, учениця 9 класу, зайняла ІІІ місце в ІІ турі Всеукраїнських олімпіад з англійської мови (вчитель Яким’юк І.М.);

Пітиляк Людмила, учениця 10 класу, зайняла ІІІ місце в ІІ турі Всеукраїнських олімпіад з англійської мови (вчитель Яким’юк І.М.);

Григорчук Петро, учень 9 класу, зайняв ІІІ місце в ІІ турі Всеукраїнських олімпіад з інформаційних технологій (вчитель Хім’як М.М.);

Копчук Ірина, учениця 7 класу, зайняла ІІІ місце в ІІ турі Всеукраїнських олімпіад з фізики (вчитель Тонюк Т.В.);

Соколюк Соломія, учениця 8-А класу, зайняла ІІІ місце в ІІ турі Всеукраїнських олімпіад з математики (вчитель Копчук Г.Д.);

Сенчук Вікторія, учениця 11 класу, зайняла ІІІ місце в ІІ турі Всеукраїнських олімпіад з основ християнської етики (вчитель Кіщук І.О.).

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад 2018-2019 н.р.

Сенчук Віторія, 10 клас: - І місце, християнська етика (вчитель Кіщук І.О.)

Копчук Віталія, 8 клас: - ІІІ місце, англійська мова (вчитель Яким'юк І.М.)

Тонюк Марина, 9 клас: - ІІІ місце, англійська мова (вчитель Яким'юк І.М.)

Грималюк Мар'яна Василівна, 10 клас: - ІІІ місце, англійська мова (вчитель Яким'юк І.М.)

Копчук Мар'яна, 8 клас: - ІІІ місце, математика (вчитель Тонюк Т.В.)

Копчук Віталія, 7 клас: - ІІІ місце, українська мова та література (вчитель Чурук І.І.)

Пітиляк Людмила, 9 клас: - ІІІ місце, біологія (вчитель Лосяк Л.М.)

Кіщук Андріана, 9 клас: - ІІІ місце, інформаційні технології (вчитель Хім'як М.М.)

Карницький Володимир, 11 клас: - ІІІ місце, інформаційні технології (вчитель Хім'як М.М.)

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад 2017-2018 н.р.

Пітиляк Людмила, 8 клас: - ІІ місце, англійська мова (вчитель Яким'юк І.М.)

- ІІІ місце, хімія (вчитель Лосяк Л.М.)

Тонюк Валерій, 8 клас: - ІІІ місце, біологія (вчитель Лосяк Л.М.)

Тонюк Марина, 8 клас: - ІІІ місце, фізика (вчитель Григорчук В.П.)

Кiлькiсть переглядiв: 172

Коментарi